CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Půlky - sken zadní strany (rub kartičky)


téma založeno uživatelem Eldenroot - 16.11.2014, 20:38 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Eldenroot 3 endomame 4 ztpc2000 1
#1
Chci se zeptat, zdali nemáte někdo nevyloupané půlky z plata a pokud ano, zdali byste je nemohli oskenovat. Jde mi o to, že ty moje jsou vyloupané a nebylo by špatné mít k dispozici spodní kartičku. 

Při nejhorším můžu oskenovat aspoň jednu kartičku, ale to plato by bylo lepší - rovné a pěkně naskládané pospolu ;)
[-] 1x   endomame
#2
Ja je mam vyloupane ale plato stale mam .... oskenuju to v robote s platem i bez, ja radsi bez plata mam ty karticky
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
To je super, já to vyloupal a vyhodil. Nějak jsem v euforii zapomněl na oskenování :(

Díky moc. Můžeš aspoň 300dpi +?
Odpovědět
#4
(17.11.2014, 0:02)Eldenroot Napsal(a): To je super, já to vyloupal a vyhodil. Nějak jsem v euforii zapomněl na oskenování :(

Díky moc. Můžeš aspoň 300dpi +?o

V praci 600Dpi :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
No doma můžu max na 1200x1200dpi ale mám odzkoušeno že 300dpi je více než dostatečné a je to vyšší kvalita než u originálu.
Odpovědět
#6
Já to můžu zvyšovat od 200 na 400 a 600....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(18.11.2014, 8:41)endomame Napsal(a): Já to můžu zvyšovat od 200 na 400 a 600....

300 dpi je vyhovující Zlý úsměv už se těším!!!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(18.11.2014, 10:29)Chmura Napsal(a):
(18.11.2014, 8:41)endomame Napsal(a): Já to můžu zvyšovat od 200 na 400 a 600....

300 dpi je vyhovující Zlý úsměv už se těším!!!

Tak jinak....200 nebo 400 nebo 600 :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
(18.11.2014, 11:21)endomame Napsal(a):
(18.11.2014, 10:29)Chmura Napsal(a):
(18.11.2014, 8:41)endomame Napsal(a): Já to můžu zvyšovat od 200 na 400 a 600....

300 dpi je vyhovující Zlý úsměv už se těším!!!

Tak jinak....200 nebo 400 nebo 600 :D

Rozumím v tom případě 400 děkuji :D
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   endomame
Odpovědět
#10
Chybí mi i zadní strana
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Počítadlo bodů 1. vydání- Jaký je Rub??? Chmura 0 960 27.11.2018, 14:54
Poslední příspěvek: Chmura
  Lovci a sběrači -SKEN Chmura 1 1 656 27.4.2017, 16:51
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)