3 174 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:3 350
MeeplePointy:
2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 17,89 MP
Chci se zeptat, zdali nemáte někdo nevyloupané půlky z plata a pokud ano, zdali byste je nemohli oskenovat. Jde mi o to, že ty moje jsou vyloupané a nebylo by špatné mít k dispozici spodní kartičku.
Při nejhorším můžu oskenovat aspoň jednu kartičku, ale to plato by bylo lepší - rovné a pěkně naskládané pospolu ;)
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
Ja je mam vyloupane ale plato stale mam .... oskenuju to v robote s platem i bez, ja radsi bez plata mam ty karticky
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
3 174 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:3 350
MeeplePointy:
2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 17,89 MP
To je super, já to vyloupal a vyhodil. Nějak jsem v euforii zapomněl na oskenování :(
Díky moc. Můžeš aspoň 300dpi +?
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(17.11.2014, 0:02)Eldenroot Napsal(a): To je super, já to vyloupal a vyhodil. Nějak jsem v euforii zapomněl na oskenování :(
Díky moc. Můžeš aspoň 300dpi +?o
V praci 600Dpi :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
3 174 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:3 350
MeeplePointy:
2/2014 Registrace:
South Moravian (Czechia)
MeeplePointy (MP): 17,89 MP
No doma můžu max na 1200x1200dpi ale mám odzkoušeno že 300dpi je více než dostatečné a je to vyšší kvalita než u originálu.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
Já to můžu zvyšovat od 200 na 400 a 600....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(18.11.2014, 10:29)Chmura Napsal(a): (18.11.2014, 8:41)endomame Napsal(a): Já to můžu zvyšovat od 200 na 400 a 600....
300 dpi je vyhovující
už se těším!!!
Tak jinak....200 nebo 400 nebo 600 :D
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.