1.3.2020, 13:23
Jak už ostatní psali, hlavní jsou ty kartičky.
ten katapult je "bokem" a když by se hrálo se starýma žetonama, tak je to asi úplně jedno
Pokud by teda o toto rozšíření velký zájem (což asi nebude) tak by se to dalo udělat, ale asi bych se to tím zbytečně nezabýval
ten katapult je "bokem" a když by se hrálo se starýma žetonama, tak je to asi úplně jedno

Pokud by teda o toto rozšíření velký zájem (což asi nebude) tak by se to dalo udělat, ale asi bych se to tím zbytečně nezabýval


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
