19.12.2020, 15:56
Chtěl bych touto cestou poděkovat uživateli @Petr Chytka za doručení zásilky z Německa!
-Díky jeho ochotě mám ve své sbírce Zimní krajinu (Nová edice) kterou bych jinak velice špatně sháněl.
-Dále se mě povedlo sehnat původní rozšíření Škola v dalších barevných variantách a první rozšíření (Nová edice).
-Díky jeho ochotě mám ve své sbírce Zimní krajinu (Nová edice) kterou bych jinak velice špatně sháněl.
-Dále se mě povedlo sehnat původní rozšíření Škola v dalších barevných variantách a první rozšíření (Nová edice).
Chmura


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)