25.10.2017, 12:02
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25.10.2017, 12:03 uživatelem Eldenroot.)
(25.10.2017, 11:56)Van Stajpen Napsal(a): Znovu podotýkám, že nikdo nemůže vědět, co bude a nebude v nové verzi
To samozřejmě nemůže, ale pokud ani HiG (duševní vlastník práv na Carcassonne) nemá bohužel licence ke všemu co vyšlo třetí stranou a navíc nesehnali za 15 let ani jednu licenci na retisk, tak je to špatně. Tudíž si myslím, že zde samozřejmě budou nová minirozšíření pro novou edici (jak již můžeme vidět - Cirkus, Strážné věže, Trhy v Lipsku, ...), ale bohužel třeba těch, které mám rád, a které vyšly v časopisech zde už nebudou... jednou z cest je ale vydání v pozměněné grafice, což můžeme vidět třeba u Katarů, kteří vyšly poté jako Obléhání a Cult, siege a creativity jako 10 kartiček bez vyobrazené hlavy mnicha na kartičkách a změně v grafice hradeb. Chce to čas, třeba se pleteme, a třeba ne...


![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)