510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
19.3.2016, 18:49
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 19.3.2016, 18:56 uživatelem endomame.)
(19.3.2016, 14:27)šmoula Napsal(a): Pokud by to pomohlo, tak dávám dxf soubor meepla.
Supeeer .... a nahodou bys zbytek figurek umel? Pridas se ke me a Chmurovi k tomu nechat si vyrobit meeply pruhledny atd?
A je to meeple siroky jako plastovy nebo dreveny?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(19.3.2016, 19:03)Chmura Napsal(a): Přimlouval bych se za stejnou tloušťku jako plastové figurky.
Až budu doma pošlu rozměry (v pondělí večer). 
mno z varovni edice mám plastaky....me se zas libi tloustka tech drevenych.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
+ je meeple pak stabilnější ... budes chtit pouze cirou kompleni sadu?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky:
Poděkování obdrženo:279
MeeplePointy:
5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
20.3.2016, 19:39
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21.3.2016, 0:05 uživatelem endomame.)
(20.3.2016, 13:49)šmoula Napsal(a): @endomame zkus ten dxf soubor poslat do "továrny na průhledny meeply" , jestli je to OK 
Jasny....v pondeli to tam poslu....rikam si, ze necham udelat kompletni sady a pak kdo bude mit zajem....nvm jetli i ruzny barvy dalsi?
@
šmoula umel by jsi udelat opata v tomhle souboru? Toho nemam pro vyrobu nazivo.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.