9.11.2015, 22:05
Tak jak se koukám na fotečku tak ten výsek je celkově posunutý nahoru je to zmetek VRÁTIT! :(
Zatím se mě nic podobného nestalo.... a doufám, že nestane.
Zatím se mě nic podobného nestalo.... a doufám, že nestane.
Chmura

...je to ručně malovany
- co kartička to originál ![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)