16.11.2025, 20:49
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16.11.2025, 20:51 uživatelem alienated182.)
I love seeing all these great games, I played the newest Winter Edition this weekend for the first time ever this weekend.
I'd love to see a re-release the Gingerbread man expansion for it in the future
Miluju všechny tyhle skvělé hry, o víkendu jsem si poprvé v životě zahrál nejnovější zimní edici. Rád bych v budoucnu viděl znovuvydání rozšíření Perníkový muž.
I'd love to see a re-release the Gingerbread man expansion for it in the future
Miluju všechny tyhle skvělé hry, o víkendu jsem si poprvé v životě zahrál nejnovější zimní edici. Rád bych v budoucnu viděl znovuvydání rozšíření Perníkový muž.


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)