15.1.2017, 8:25
Myslím,že je to jedno, obrázky jsou ale čitelnější :o) hlavně, že Kolo je.... já mám obrázkovatý
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Kolo osudu (Nová edice) RU | Chmura | 22 | 4 073 |
17.8.2025, 21:10 Poslední příspěvek: peťul |
|
| Kolo osudu | ZH6 | 10 | 7 167 |
19.9.2020, 15:42 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Kolo osudu - Kartičky | šmoula | 1 | 824 |
17.7.2019, 12:31 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Kolo osudu PNP -Startovní karta | Chmura | 6 | 3 840 |
13.4.2018, 23:57 Poslední příspěvek: carols |
|
| Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA - Kolo osudu | Chmura | 12 | 5 697 |
31.1.2017, 14:22 Poslední příspěvek: Chmura |
|