Myslím, že je to jen otázka názoru a vkusu! 
-Já osobně se přikláním k variantě s obrázky. Obrázky jsou "MEZINÁRODNÍ" každý je pochopí a myslím, že i karta Kola osudu lépe celkově zapadá do krajiny.
-Obě varianty karty budou úlohu plnit stejně!

-Já osobně se přikláním k variantě s obrázky. Obrázky jsou "MEZINÁRODNÍ" každý je pochopí a myslím, že i karta Kola osudu lépe celkově zapadá do krajiny.
-Obě varianty karty budou úlohu plnit stejně!
Chmura

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)