7.1.2016, 22:53
(5.1.2016, 14:49)Eldenroot Napsal(a): Díky za informaci... ono podle mě doprodají starý dobrý Carcassonne a poté vypustí toto... za mě ale se jim nepovedl a nikdy zde nebude taková fanouškovská základna s tolika rozšířeními jako pro starý Carcassonne. Stejný názor zastává dle hlasování na Carcassonne Central přes 80% dotázaných. Jsem zvědavý, zdali vyjdou aspoň další rozšíření, nebo zůstanou jen u pár vybraných. Nechme se překvapit ;)Podle mého vydají pouze ta rozšíření, která se nejvíce prodávala u klasické verze. Jde už jim pouze o peníze... :)

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)