6.10.2014, 21:34
Paráda, díky, takhle to bude snad přehlednější 
Já jsem teďka koupil kolo osudu v Big Boxu, tak ho co nejdřív vyzkouším, ale vypadá docela zajímavě
Hrával jsem dřív s řekou a to mi připadlo taky celkem fajn.

Já jsem teďka koupil kolo osudu v Big Boxu, tak ho co nejdřív vyzkouším, ale vypadá docela zajímavě

Hrával jsem dřív s řekou a to mi připadlo taky celkem fajn.
