CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Jak hrajete?


téma založeno uživatelem Zuzana Dolínková - 6.10.2014, 21:31 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 8 David Kyzlink 2 Eldenroot 8 gowery 2 Nellyas 2 pripluv 6 Skubin 1 šmoula 2 Uživatel 719 2 ZH6 2 Zuzana Dolínková 6
#1
Paráda, díky, takhle to bude snad přehlednější Usměvavý
Já jsem teďka koupil kolo osudu v Big Boxu, tak ho co nejdřív vyzkouším, ale vypadá docela zajímavě Usměvavý
Hrával jsem dřív s řekou a to mi připadlo taky celkem fajn.
Odpovědět
#2
Jako, přemýšlím, že jednou smíchám všechny rozšíření dohromady, ale to by bylo hrozný maso...
Myslím že nejvíc jsme hráli tak s pěti velkejma rozšířeníma a i to bylo docela dost Usměvavý
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  jak inkoust zasychá Kerry42 4 54 24.9.2024, 16:26
Poslední příspěvek: Kerry42
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 58 15 375 16.7.2024, 6:11
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Rozdíly v designu meeplů, aneb jak šel čas Eldenroot 0 923 22.7.2017, 21:14
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)