11.2.2018, 20:45
U nás doma padne nejdříve otázka Jaké Carcassonne se bude hrát?
A potom podle hry teprve vybíráme příslušné rozšíření.
Startovní kartu vybíráme zase podle Druhu hry.
Stačí to takhle?
A potom podle hry teprve vybíráme příslušné rozšíření.
Startovní kartu vybíráme zase podle Druhu hry.
Stačí to takhle?
Chmura

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
