CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Jak hrajete?


téma založeno uživatelem Zuzana Dolínková - 6.10.2014, 21:31 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 8 David Kyzlink 2 Eldenroot 8 gowery 2 Nellyas 2 pripluv 6 Skubin 1 šmoula 2 Uživatel 719 2 ZH6 2 Zuzana Dolínková 6
#1
také hrajeme s více rozšířeními ale jen se základními pravidli :)
Odpovědět
#2
(19.3.2018, 22:12)šmoula Napsal(a):
(19.3.2018, 22:05)Eldenroot Napsal(a):
(19.3.2018, 21:24)Nellyas Napsal(a): také hrajeme s více rozšířeními ale jen se základními pravidli :)

Jak píše @Chmura o příspěvek výše - určitě bych hrál s prvním a druhým rozšířením, hra dostane jiný rozměr :) další rozšíření už takový efekt nepřidávají (ale to netvrdím, že nejsou potřeba)  Mrknutí 
My už první a druhé bereme jako základ Usměvavý
jinak mini používáme přívozy a létající stroje.
Plus ještě pár kartiček namícháme , ale hrajeme bez jejich pravidel - nemusíme moc likvidační rozšíření (Princezna a drak, mor, atd...) 

jo jasný taky beru první a druhé rozšíření jako základ :D Ale třeba ovečky už na nás byli moc. :D
[-] 1x   Mato
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  jak inkoust zasychá Kerry42 4 54 24.9.2024, 16:26
Poslední příspěvek: Kerry42
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 58 15 375 16.7.2024, 6:11
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Rozdíly v designu meeplů, aneb jak šel čas Eldenroot 0 923 22.7.2017, 21:14
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)