19.3.2018, 21:24
také hrajeme s více rozšířeními ale jen se základními pravidli :)
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
19.3.2018, 21:24
také hrajeme s více rozšířeními ale jen se základními pravidli :)
20.3.2018, 10:42
(19.3.2018, 22:12)šmoula Napsal(a):(19.3.2018, 22:05)Eldenroot Napsal(a):My už první a druhé bereme jako základ(19.3.2018, 21:24)Nellyas Napsal(a): také hrajeme s více rozšířeními ale jen se základními pravidli :) jo jasný taky beru první a druhé rozšíření jako základ :D Ale třeba ovečky už na nás byli moc. :D |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| jak inkoust zasychá | Kerry42 | 4 | 54 |
24.9.2024, 16:26 Poslední příspěvek: Kerry42 |
|
| Pochlubte se - S kým hrajete? | Chmura | 58 | 15 375 |
16.7.2024, 6:11 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| Rozdíly v designu meeplů, aneb jak šel čas | Eldenroot | 0 | 923 |
22.7.2017, 21:14 Poslední příspěvek: Eldenroot |
|